1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

لوله پلی اتیلن 20 میلیمتر آب

سه لایه بودن لوله های پلی اتیلن شرکت رسا لوله پاسارگاد مزایای بسیاری در پی دارد که به چند مورد از آنها بطور خلاصه اشاره می لوله پلی اتیلن 20 میلیمتر آب شود

لوله پلی اتیلن تک جداره و لوله پلی اتیلن دوجداره به همراه اتصالات آنها به عنوان اصلی ترین محصول تولیدی شرکت پارس اتیلن کیش با بالاترین استانداردهای کیفیتی و ایمنی تولید می شود و همچنین کلیه فرایند تولید از لحظه ورود مواد اولیه تا لحظه خروج محصول نهایی از کارخانه نظارت سخت گیرانه ای توسط پرسنل کنترل کیفیت و آزمایشگاه پارس اتیلن کیش وجود دارد. فروش لوله های پلی اتیلن در سایزهای 16 الی لوله پلی اتیلن 20 میلیمتر آب 2000 میلیمتر مطابق با استاندارد DIN آلمان و استاندارد 14427 ایران با کاربردهای بسیار وسیع جهت استفاده در پروژه‌های شرکت نفت پروژه های شرکت صنایع پتروشیمی پروژه های نیروگاهی پروژه ها‌ی آب و فاضلاب و بسیاری دیگر از پروژه‌های صنعتی و تاسیساتی کشور. در ساخت لوله های دوجداره لوله پلی اتیلن دوجداره این شرکت با نام تجاری بین المللی Profileen از بهترین نوع مواد HDPE pp و تکنولوژی منحصر بفرد آلمانی استفاده شده است از مزایای لوله پلی اتیلن دوجداره این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد. اتصالات در سایزها و اندازه های مختلف ساخته و در پروژه های آبرسانی و فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرند از امتیازات این اتصالات استحکام بالا و مقرون به صرفه بودن قیمت تمام شده نسبت به اتصالات فلزی و چدنی میباشد این شرکت افتخار دارد اتصالات جوشی را از قبیل سه راه تبدیل فلنچ زانو را تا سایز 1200 میلیمتر و در فشارهای مختلف تولید و عرضه نماید.

کیفیت جوش علاوه بر قوانین واصول جوشکاری که جز نکات پایه است بستگی به مناسب بودن دستگاه جوش مورد استفاده و تجهیزات و لوازم جانبی دارد برای افزایش سرعت کار وکیفیت جوش وکاهش هزینه های ناشی ازنصب واجرای لوله و اتصالات پلی اتیلن از دستگاه جوش پلی لوله پلی اتیلن 20 میلیمتر آب اتیلن در این زمینه استفاده می شود. لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر از انواع پر مصرف لوله های پلی اتیلن میباشند که در موارد بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر را در فشارهای کاری بین ۴ اتمسفر الی ۲۵ اتمسفر میتوان هم به صورت کلاف و هم به صورت شاخه های hellip. کاربرد  لوله های PE  برای شبکه های گازرسانی تقریبا از سال 1960 و شبکه های آبرسانی از قبل از آن در دنیا مطرح بوده است و امروزه بسیاری از کشورهای دنیا شبکه های گازرسانی و آبرسانی را با  لوله های پلی اتیلن به لحاظ فوائد و مزایای بسیار آن مورد استفاده قرار می دهند. شرکت کمند تاب تولید کننده لوله های پلی اتیلن مورد مصرف در صنعت آب و آبیاری فاضلاب و سیالات صنعتی واقع در استان کرمانشاه میباشد.

سپتیک تانک پلی اتیلن تولیدی این شرکت هم اکنون توسط بسیاری از پیمانکاران جهت پیش تصفیه فاضلاب مورد استفاده لوله پلی اتیلن 20 میلیمتر آب قرار می گیرد. شرکت تعاونی لوله پلی اتیلن بوکان بوکان پایپ در سال 1373 پس از تأیید طرح اولیه احداث کارخانه توسط وزارت محترم تعاون با هدف ایجاد اشتغال و استفاده بهینه از منابع آبی و جلوگیری از هدر رفتن آب و پاسخگویی به افزایش تقاضا و تأمین نیازهای عمومی به مصرف انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن با تهیه و خرید ماشین آلات مورد نیاز از شرکت. دستگاه های جوش پلی اتیلن این شرکت سه مدل می باشند که براساس کاربرد لوله های پلی اتیلن وشرایط پروژه مورد نظر انتخاب می شوند. فروشنده لوله پلی اتیلن تحت فشار آبیاری آبرسانی آبرسان نوید تولید کننده بارویکرد تولید و تامین لوله واتصالات برای پروژه های آبرسانی وفاضلاب از قطر80 تا700 میلیمتر با ظرفیت تولید اسمی70هزارتن درسال در اردیبهشت ماه سال 1381 ایجاد شد این شرکت در فضایی به مساحت 24هکتار در شهرستان زنجان تاسیس گردید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید