1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

سه راه جوشی ° 90 درجه پلی اتیلن

اتصالات جوشی پلی اتیلن سه راه جوشی ° 90 درجه اتصالات در سایزها و اندازه های مختلف ساخته و در جوشی ° 90 درجه پلی راه جوشی ° 90 درجه پلی اتیلن پروژه های آبرسانی و فاضلاب مورد استفاده قرار

منهول پیش ساخته پلی اتیلن برای استفاده در سیستم‌های فاضلاب صنعتی و فاضلاب خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد با توجه به استفاده روزافزون از محصولات پلیمری در صنایع مختلف جهان راه جوشی ° 90 درجه پلی این محصول می‌تواند جایگزین مناسبی برای منهول‌های بتنی و یا سایرمنهول‌های ساخته شده با مصالح بنائی ‌باشد. امروزه سیستم های لوله کشی پلی اتیلن پارس اتیلن کیش و محصولات آن لوله اتصالات جوشی ° 90 درجه پلی اتیلن و منهول در اکثر پروژه های سیستم های آتش نشانی پروژه های فشار قوی انتقال آب و سیستم های انتقال فاضلاب های شهری و صنعتی و همینطور انتقال گاز طبیعی در محیط های صنعتی و شیمیائی و یا پروژه های مخابراتی و کاورینگ کابل مورد استفاده پروژه های بزرگ قرار دارد. نکته مهم معمولا استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلن یا سپتیک تانک پیش ساخته بتنی به علت راندمان پایین تصفیه آن برای حجم های پایین تصفیه فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد برای حجم های متوسط و بالا از پکیج های تصفیه فاضلاب استفاده می گردد. با توجه به اینکه در بین انواع مختلف سپتیک تانک فاضلاب سپتیک تانک پلی اتیلن از اهمیت بیشتری برخوردار است و سپتیک تانک پلی اتیلن بدلایل و مزایایی که در ادامه توضیح داده خواهد شد اغلب مورد استفاده قرار میگیرد ما نیز به تشریح سه راه جوشی ° 90 درجه مکانیزم عملکرد سپتیک تانک پلی اتیلن خواهیم پرداخت.

سه راه جوشی ° 90 درجه پلی اتیلن - برای خرید لوله پلی اتیلن با شماره های 09033669994 - 09033669997 تماس بگیرید

​لوله و اتصالات با مواد لوله پلی اتیلن می تواند بهترین گزینه برا ی سیستم های انتقال سیالات در پروژه های بزرگ و کوچک صنعتی نیروگاهها و سیستم آبرسانی باشد سیستم های فاضلاب شهری سیستم های گازرسانی و پروژه های بزرگ اطفاء حریق بهترین پیشنهاد برای استفاده گسترده از لوله و اتصالات لوله پلی اتیلن می باشد. لوله پلی اتیلن از حدود 70 سال پیش در صنایع مختلف اروپا و سپس ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفته است از جمله کاربری‌های حال حاضر آن می‌توان انتقال آب سیستم‌های آبرسانی آبیاری راه جوشی ° 90 درجه پلی تحت فشار و … انتقال و جابجایی سیالات شیمیایی سیالات خنک‌کننده و گرم کننده قطعات مختلف مصرفی در جوشی ° 90 درجه پلی اتیلن صنایع خودروسازی استفاده به. در برخی از پروژه ها بدلیل تاکید کارفرما بر تحمل درجه حرارت بالاتر ار ۸۰ درجه سه راه جوشی ° 90 درجه سپتیک تانک و مخزن پلی اتیلن دوجداره گروه صنعتی پایپ ایران نسبت به استفاده از مواد pp اقدام می نماید که این موضوع باعث انحصار گروه ما در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن سپتیک تانک پلی پروپیلن سپتیک تانک پلی اتیلن سپتیک تانک فاضلاب دوجداره بیهوازی گردیده است. دستگاه سپتیک تانک فاضلاب که به نام سپتیک تانک پلی اتیلن نیز شناخته می شود به عنوان یکی از روش های معمول در تصفیه فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

سه راه جوشی ° 90 درجه پلی اتیلن - برای خرید لوله پلی اتیلن با شماره های 09033669994 - 09033669997 تماس بگیرید

از دستگاههای سپتیک تانک پلی اتیلن در پروژه های مختلف جهت تصفیه فاضلاب آپارتمانها و ساختمانهای مسکونی ویلایی هتلها مراکز درمانی راه جوشی ° 90 درجه پلی بیمارستانها کارخانجات فاضلابهای شهری و روستایی مراکز آموزشی پادگانها پایانه های باربری و مسافربری و میتوان استفاده نمود. کاربرد لوله های پلی اتیلن در فاضلاب امروزه با پیشرفت صنعت استفاده از فناوری های نو در تولید محصولات مرغوب امری ضروری است یکی از این سیستم ها سیستم های لوله کشی فاضلاب هاست بهترین نوع لوله که در خط لوله فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد لوله های پلی اتیلن هستند لوله های فاضلاب 8230. خطوط لوله پلی اتیلن به وسیله اتصالات پلی سه راه جوشی ° 90 درجه جوشی ° 90 درجه پلی اتیلن اتیلن گوناگون الکتروفیوژن جوشی و پیچی در پروژه های مختلف به هم متصل می شوند. دستگاه جوش اکسترودر دستگاهی است که به صورت دستی برای  ترمیم جوش واتصالات لوله پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد این نوع دستگاه جوش دراندازه های مختلف تولید می شود کاربرد لوله های پلی اتیلن.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در همه زمینه های انتقال مایعات و گازها میباشد.

اولین نیاز کشاورز در آبیاری قطره ای لوله پلی اتیلن میباشد که باید از بازار تهیه کند. از لوله های 16 میلیمتری تا لوله های سایزهای بالا در اقطار 500 میلیمتر به بالا از مواد پلی اتیلن تولید میشود ودر آبیاری کاربرد دارد. حتی نوارتیپ های آبیاری قطره ای نیز از موارد پلی اتیلن ساخته میشود.

همچنین در صنعت آب و فاضلاب نیز لوله های تولید شده از جنس پلی اتیلن از پرکاربردترین لوله ها در انتقال آب آشامیدنی به شهر ها میباشند. اما نوع دیگری از لوله های پلی اتیلن در بازار موجود است تحت عنوان لوله پلی اتیلن درجه 2 یا غیر استاندارد. که از مواد پلی اتیلن گرانول شده بازیافتی تولید میشوند که کاربرد خاص خود را دارند مثل استفاده جهت پوشش کابل های برق و مخابراتی.

جهت انتقال گاز طبیعی نیز از این لوله ها که اغلب خطوط زرد رنگی روی بدنه آنها کشیده شده استفاده میشود.

فرم محاسبه قیمت هر متر لوله پلی اتیلن
قیمت هر کیلو: تومان
نوع مواد:
قطر لوله:
فشار:اتمسفر