1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای نوار تیپ در واقع یک لوله نازک یک بار مصرف از جنس پلی اتیلن است که برای آبیاری قطره روی آن سوراخ های بسیار ریزی تعبیه شده است

1 مقاومت در برابر خوردگی گالوانیکی این خصوصیت در واقع مهم ترین عامل استفاده ازاین لوله ها دردریا می باشد چرا که ترکیب هواوآب خصوصا آب دریا برای لوله هایفلزی متعارف بسیار خورنده است شایان ذکر است خوردگی گالوانیکی لوله های پلی اتیلن تقریبا صفر است. بیشترین استفاده لوله‌های پلی اتیلن در مصارف کشاورزی و آبیاری بوده است لوله های آبیاری برای آبیاری قطره ای تحت فشار و بارانی مورد استفاده قرار می‌گیرد لوله آبیاری معمولا تا فشار 6 بار مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت سپاهان پویه علاوه بر تولید لوله های پلی اتیلن تاشو ی ساده لوله های تاشو ی سوراخ دار نیز تولید می کند این لوله ها در سیستم های آبیاری کم فشار جایگزین مناسب و ارزان سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای می باشد. لوله های پلی اتیلن سبک ادمان LDPE از جمله معروف ترین لولهای پلی اتیلن سبک در سطح کشور به لحاظ لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای کیفیت می باشد و با توجه به کمبود آب در سطح کشورمان ایران و سایر کشورهای منطقه این محصول با استقبال بسیار بالایی روبرو شده است مصرف عمده این لوله ها در آبیاری مکانیزه باغات می باشد.

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای - برای خرید لوله پلی اتیلن با شماره های 09033669994 - 09033669997 تماس بگیرید

لوله ها و اتصالات پلی اتیلن بیشترین مصرف را نسبت به سایر لوله ها در شبکه های آبیاری تحت فشار دارند لوله های نیمه اصلی و اصلی در شبکه های آبیاری تحت فشار با استفاده از لوله های پلی اتیلن دانسیته بالا HDPE و لوله های لترال آبده در شبکه های آبیاری قطره ای با توجه به فشار کاری کم از جنس پلی اتیلن با دانسیته پائین یعنی LDPE تولید می شوند. ۲٫ لوله های قابل مصرف در ادوات سیستم های آبیاری تحت فشار ۲٫۱٫ لوله پلی اتیلن قابل مصرف در لوله های آبده سیستم آبیاری قطره ای و سیستم گان یا قرقره ای ۲٫۲٫ لوله آلومینیوم قابل مصرف در سیستم آبیاری غلطان و سیستم های لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای آبیاری بارانی کلاسیک ۲٫۳٫ لوله گالوانیزه قابل استفاده در سیستم آبیاری سنترپیوت و سیستم های آبیاری خطی یا لینیر. نوار تیپ در صرفه جویی آب و افزایش سطح زیر کشت نقش به سزایی دارد این محصولات علیرغم یک بار مصرف بودن در اکثر نقاط کشور به‌خصوص در مناطقی با کیفیت پایین آب بسیار بسیار مفید واقع شده اند نوارهای آبیاری شرکت توسن صنعت از جنس پلی‌اتیلن و پلی پروپلین با فواصل 10 20 و 30 سانتی‌متر در سبد محصولات این شرکت جای دارند. برای راهنمایی بیشتر در مورد انتخاب فاصله های دریپر های آبیاری و لوله های قطره چکان دار آبیاری می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و راهنمای های لازم را دریافت نمایید.

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای - برای خرید لوله پلی اتیلن با شماره های 09033669994 - 09033669997 تماس بگیرید

نوار تیپ یورودریپ برای آبیاری قطره‌ای کشت‌های متراکم لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای و ردیفی بسیار مناسب است از نوار تیپ برای آبیاری قطر. نوار تیپ یورودریپ برای آبیاری قطره‌ای کشت‌های متراکم و ردیفی بسیار مناسب است از نوار تیپ برای آبیاری قطره‌ای انواع سبزیجات صیفی جات گیاهان ردیفی علوفه و … مانند هندوانه گوجه فرنگی پیاز سیب زمین. لوله های پلی اتیلن آب را به چه روش هایی می توان خریداری کرد لوله های پلی اتیلن آب که در بازار موجودند در چه جاهایی کار گذاشته می شوند لوله های پلی اتیلن آب لوله هایی هستند که بسیار مقاوم هستند زیرا این لوله ها برای عبور جریان آب hellip. بهترین مصرف لوله‌های آبیاری در آبیاری باغات برای استفاده آبیاری قطره ای است که به صورت عمده در کشور در حال توسعه است معمولا از دریپرها برای استفاده در آبیاری و تنظیم میزان دبی موجود در آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در همه زمینه های انتقال مایعات و گازها میباشد.

اولین نیاز کشاورز در آبیاری قطره ای لوله پلی اتیلن میباشد که باید از بازار تهیه کند. از لوله های 16 میلیمتری تا لوله های سایزهای بالا در اقطار 500 میلیمتر به بالا از مواد پلی اتیلن تولید میشود ودر آبیاری کاربرد دارد. حتی نوارتیپ های آبیاری قطره ای نیز از موارد پلی اتیلن ساخته میشود.

همچنین در صنعت آب و فاضلاب نیز لوله های تولید شده از جنس پلی اتیلن از پرکاربردترین لوله ها در انتقال آب آشامیدنی به شهر ها میباشند. اما نوع دیگری از لوله های پلی اتیلن در بازار موجود است تحت عنوان لوله پلی اتیلن درجه 2 یا غیر استاندارد. که از مواد پلی اتیلن گرانول شده بازیافتی تولید میشوند که کاربرد خاص خود را دارند مثل استفاده جهت پوشش کابل های برق و مخابراتی.

جهت انتقال گاز طبیعی نیز از این لوله ها که اغلب خطوط زرد رنگی روی بدنه آنها کشیده شده استفاده میشود.

فرم محاسبه قیمت هر متر لوله پلی اتیلن
قیمت هر کیلو: تومان
نوع مواد:
قطر لوله:
فشار:اتمسفر