1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

لوله پلی اتیلن آبرسانی سایز900

این نوع از لوله ها را میشود انقلابی در صنعت لوله و اتصالات لقب داد و دقیقا به همین خاطر است که موارد استفاده آنها با سرعت لوله پلی اتیلن آبرسانی سایز900 روز افزونی در حال ازدیاد میباشد

لوله های آزبست سیمان و لوله های بتونی نیز در جمع آوری فاضلاب کاربرد دارند البته استفاده این نوع از لوله ها به دلیل مشکلات زیست محیطی و تعمیر و نگهداری پر هزینه رو به انقراض است. لوله های آزبست سیمان و لوله های بتونی نیز در جمع آوری فاضلاب کاربرد دارند البته استفاده این نوع از لوله ها به دلیل مشکلات زیست محیطی و تعمیر و نگهداری پر هزینه رو به انقراض است. . اتصالات پلی اتیلن لوله پلی اتیلن لوله های پلی اتیلن لوله های پلی اتیلن در سیستم های اتش نشانی لوله و اتصالات پلی اتیلن. حمل و نقل آسان لوله کاروگیت لوله پلی اتیلن آبرسانی سایز900 فاضلابی 900 میلیمتر 31 5کیلونیوتن. لوله های برق پی وی سی pvc سایز 16 در شاخه های 6 متری و در بسته های 20 تایی تولید و عرضه میگردد.

لوله پلی اتیلن آبرسانی سایز900 - برای خرید لوله پلی اتیلن با شماره های 09033669994 - 09033669997 تماس بگیرید

در تولید لوله اسپیرال پس از اینکه لوله در فرآیند اکستروژن قالب گیری شد پروفیل لوله از داخل وان آب سرد عبور می کند تا خنک شود در همین مرحله لوله به تدریج به صورت مارپیچ رول شده و به هم متصل می گردد در نهایت لایه داخلی زرد رنگ به لوله اضافه می شود لوله کاروگیت و لوله اسپیرال معمولاً در سایز و اندازه 125 تا 2500 میلی متر تولید می شوند. فروش لوله پلی اتیلن قیمت لوله پلی اتیلن قیمت لوله پلی پارس پایپ لوله پلی اتیلن فروش و خرید نمایندگی اتصالات لوله پلی اتیلن نمایندگی لوله پلی اتیلن. در شبکه های انتقال فاضلاب برای آنکه چندین خط لوله فاضلاب را به یکدیگر متصل کنند و به مسیر دیگری هدایت نمایند از منهول استفاده می شود و یا در سیستم های مخابراتی برای دسترسی به مسیرهای کابل ها در زیر زمین استفاده می شود. لوله پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر پلی ران اتصال سایز ۲۰ میلیمتر . لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت و اتصالات پلی اتیلن دوجداره کاروگیت مجموعه پارس اتیلن کیش جهت مصارف فاضلاب شامل زهکش و فاضلاب‌های صنعتی و خانگی می‌باشد البته لوله پلی اتیلن آبرسانی سایز900 از این نوع لوله‌ها و اتصالات می‌توان در اجرای پروژه های بزرگ فاضلاب شهری نیز استفاده نمود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در همه زمینه های انتقال مایعات و گازها میباشد.

اولین نیاز کشاورز در آبیاری قطره ای لوله پلی اتیلن میباشد که باید از بازار تهیه کند. از لوله های 16 میلیمتری تا لوله های سایزهای بالا در اقطار 500 میلیمتر به بالا از مواد پلی اتیلن تولید میشود ودر آبیاری کاربرد دارد. حتی نوارتیپ های آبیاری قطره ای نیز از موارد پلی اتیلن ساخته میشود.

همچنین در صنعت آب و فاضلاب نیز لوله های تولید شده از جنس پلی اتیلن از پرکاربردترین لوله ها در انتقال آب آشامیدنی به شهر ها میباشند. اما نوع دیگری از لوله های پلی اتیلن در بازار موجود است تحت عنوان لوله پلی اتیلن درجه 2 یا غیر استاندارد. که از مواد پلی اتیلن گرانول شده بازیافتی تولید میشوند که کاربرد خاص خود را دارند مثل استفاده جهت پوشش کابل های برق و مخابراتی.

جهت انتقال گاز طبیعی نیز از این لوله ها که اغلب خطوط زرد رنگی روی بدنه آنها کشیده شده استفاده میشود.

فرم محاسبه قیمت هر متر لوله پلی اتیلن
قیمت هر کیلو: تومان
نوع مواد:
قطر لوله:
فشار:اتمسفر