1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

سه راه دریپر لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر

راه دریپر لوله پلی اتیلن 16 بهره گیری از موتورهای سنکرون با ساختار مغناطیس دائم PMS سه راه دریپر لوله پلی اتیلن جهت راندن مستقیم اکسترودرهای تولید لوله دریپر لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر های پلی اتیلن

این مجموعه در سال 1371 در شهر اصفهان تأسیس گردید فعالیتهای تولیدی این شرکت در سال 1375 و با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن دریپر لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر از اداره کل صنایع استان اصفهان در شهرک صنعتی مورچه خورت آغاز گردید و در سال 1376 نیز با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن گسترش یافت. همچنین در سال 1386 جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات خود تولید لوله های سه لایه هیدرو فلو را در قطرهای 3 الی 18 اینچ به بهره برداری رسانده است این گروه تولیدی در سال 1389 نیز تولید کلیه اتصالات قطره ای و پلی اتیلن در سایزهای مختلف را به تولیدات خود اضافه نموده است. آزمایشگاه لوله بوکان با اندوخته ای غنی از ایده همراه با راه دریپر لوله پلی اتیلن 16 هدف گذاری بلند مدت در سال 1375 به سه راه دریپر لوله پلی اتیلن عنوان زیر مجموعه شرکت تعاونی لوله پلی اتیلن بوکان شروع به کار نموده است و در طی سال ها فعالیت خود با بهره گیری از دانش روز و تجهیزات پیشرفته آزمون در سطح استاندارد های اروپایی فعالیت نماید. شرکت کیان صنعت پاسارگاد اولین و بزرگترین واحد صنعتی در زمینه طراحی تولید و ساخت منهول های استاندارد پلی اتیلن در کشور می باشد این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در صنعت پلی اتیلن توانسته به تکنولوژی ساخت دستگاه های قالب گیری چرخشی روتاری مولدینگ دست یابد.

سه راه دریپر لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر

ISIRI ایران DIN آلمان ASTM آمریکا با بهره گیری از پیشرفته راه دریپر لوله پلی اتیلن 16 ترین و جدیدترین تجهیزات و دستگاه های تولید روز دنیا از سایز 6 تا 630 میلیمتر در رده های فشاری 2 5 تا 40 اتمسفر. پارس پایپ با بهره گیری بیش از 13 سال تجربه و فعالیت ارزنده در زمینه فروش و پخش لوله و اتصالات دریپر لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر ساختمانی و دارا بودن نمایندگی از تولیدکنندگان برجسته داخلی و واردکنندگان معتبر مجموعه ای از مطلوب ترین و با کیفیت ترین کالاها و اجناس را در زمینه لوله و اتصالات فراهم نموده. امروزه استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنعت و پروژه های عمرانی رو به افزایش است برای بهره مندی از لوله سه راه دریپر لوله پلی اتیلن های پلی اتیلن نیاز به اتصالات پلی اتیلن است که براساس کاربرد متفاوت است. دراین اتصال حرارت لازم برای سیال کردن پلی اتیلن توسط المنت هایی که باعبور جریان الکتریسیته تولید گرما می کنند ایجاد می شود المنت پس از انجام اتصال در محل باقی می ماند این اتصال برای لوله های باقطر کمتر از500 مناسب است و برای لوله های باقطر زیاد هزینه و مشکلات زیادی به همراه دارد.

سه راه دریپر لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر

شرکت لوله پلی اتیلن تهران پلاستیک شمس واقع در رباط کریم  در زمینی به مساحت 3200 متر  در سال 1376 تاسیس شده است این شرکت با به کار گیری به روزترین و  مجهزترین دستگاه ها  ادامه مطلب. تولید کننده لوله های پلی اتیلن و سه راه دریپر لوله پلی اتیلن نوارهای آبیاری پلاک دار. تولید لوله های راه دریپر لوله پلی اتیلن 16 لودن LDPE در سایزهای 16 و 20 دریپر لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر میلیمتر بر اساس استاندارد 7607 سازمان ملی استاندارد ایران. تولید لوله های گازرسانی از سایز 25 میلیمتر تا سایز 225 میلیمتر بر اساس استاندارد IGS – MS – PL – 014 شرکت ملی گاز ایران.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در همه زمینه های انتقال مایعات و گازها میباشد.

اولین نیاز کشاورز در آبیاری قطره ای لوله پلی اتیلن میباشد که باید از بازار تهیه کند. از لوله های 16 میلیمتری تا لوله های سایزهای بالا در اقطار 500 میلیمتر به بالا از مواد پلی اتیلن تولید میشود ودر آبیاری کاربرد دارد. حتی نوارتیپ های آبیاری قطره ای نیز از موارد پلی اتیلن ساخته میشود.

همچنین در صنعت آب و فاضلاب نیز لوله های تولید شده از جنس پلی اتیلن از پرکاربردترین لوله ها در انتقال آب آشامیدنی به شهر ها میباشند. اما نوع دیگری از لوله های پلی اتیلن در بازار موجود است تحت عنوان لوله پلی اتیلن درجه 2 یا غیر استاندارد. که از مواد پلی اتیلن گرانول شده بازیافتی تولید میشوند که کاربرد خاص خود را دارند مثل استفاده جهت پوشش کابل های برق و مخابراتی.

جهت انتقال گاز طبیعی نیز از این لوله ها که اغلب خطوط زرد رنگی روی بدنه آنها کشیده شده استفاده میشود.

فرم محاسبه قیمت هر متر لوله پلی اتیلن
قیمت هر کیلو: تومان
نوع مواد:
قطر لوله:
فشار:اتمسفر