1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

لوله پلی اتیلن فاضلابی 125

۱ لوله کاروگیت لوله کاروگیت فاضلابی لوله کاروگیت لوله پلی اتیلن فاضلابی 125 پلی اتیلن لوله کاروگیت دوجداره لوله فاضلاب لوله دوجداره

لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت به لوله هایی گفته میشوند که شامل دوجداره بیرونی با ظاهر موجدار یا حلقه حلقه و لایه داخلی صاف و صیقلی میباشند که برای سیالات اسیدی و بازی شبکه های جمع آوری فاضلاب شبکه های آبرسانی و پساب های صنعتی بکار برده میشوند. اتصالات لوله کاروگیت اتصالات لوله های کاروگیت از انواع اتصالات پلیمری با پایه پلی اتیلن میباشد که جهت انشعابگیری و یا انحراف سیالات فاضلابی میتوان از آن بهره جست اتصالات لوله. پارس اتیلن کیش مجموعه کاملی از لوله پلی اتیلن اتصالات پلی اتیلن منهول پلی اتیلن دستگاه جوش پلی اتیلن لوله دوجداره کاروگیت پلی اتیلن و اتصالات آن با کاربردهای بسیار وسیع را با مدرنترین تجهیزات اروپایی و لوله پلی اتیلن فاضلابی 125 برترین تکنولوژی روز جهان تولید و به بازار ارائه می نماید. لوله دوجداره کاروگیت پلی اتیلن لوله دوجداره کاروگیتو اتصالات کاروگیت.

لوله های دوجداره اسپیرال پلی اتیلن روتنگران پارسه از مواد پلی اتیلن دانسیته بالا HDPE تولید و به دو صورت کاروگیت اسپیرال و اسپیرال تولید می شوند در لوله های کاروگیت اسپیرال روی لوله ها همانند لوله های لوله پلی اتیلن فاضلابی 125 کاروگیت به صورت آکاردونی بوده و در نوع دوم که به صورت لوله های اسپیرال با بدنه ی روی لوله صاف تولید می شوند. روش‌های اتصال در لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی لوله پلی اتیلن تک جداره تحت فشار با توجه به شرایط فشارهای داخلی و خارجی آب‌بندی مقاومت در برابر بیشتر. لوله های دوجداره کاروگیت اقطار 200تا 1000 لوله های اسپیرال اقطار 900 تا 2000. شرکت تولیدی قدیر پایپ با پشتوانه چندین سال تجربه مدیران آن در زمینه تولید لوله های پلی اتیلنی تکجداره و دوجداره کاروگیت و اسپیرال و با بهره گیری از جدیدترین فن آوریهای روز دنیا از سال 1391 آغاز بکار کرده است.

در خطوط انتقال آب و فاضلاب شهری و صنعتی از دو نوع لوله استفاده می شود اولین و قدیمی ترین لوله ها لوله های بتنی هستند دومین و رایج ترین نوع لوله لوله های پلی اتیلن است که از جدیدترین فناوری ها برای ساخت آن ها استفاده می شود در این مقاله سعی داریم کاربرد 8230. در این مقاله سعی داریم به کاربرد لوله پلی اتیلن و لوله های پوش فیت در سیستم فاضلابی بپردازیم و سپس در ادامه کارایی هر کدام را بررسی می کنیم لوله های پوش فیت و پلی اتیلن هر دو در لوله پلی اتیلن فاضلابی 125 سیستم های فاضلابی به کار می روند لوله پوش فیت لوله هایی هستند که در 8230. جوشکاری به روش لب به لب با صفحه داغ Butt fusion درصورت درست انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات لوله های پلی اتیلن است از این نوع جوشکاری برای لوله هایی می توان استفاده نمود که از نظر قطر و ضخامت و جنس برابر و یکسان باشند از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب آبرسانی و آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می شود. فهرست راهنمای نصب لوله پلی اتیلن دوجداره راهنمای نصب لوله پلی اتیلن دو جداره 8211 قسمت اول راهنمای نصب لوله پلی اتیلن دو جداره 8211 قسمت دوم راهنمای نصب لوله بیشتر.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در همه زمینه های انتقال مایعات و گازها میباشد.

اولین نیاز کشاورز در آبیاری قطره ای لوله پلی اتیلن میباشد که باید از بازار تهیه کند. از لوله های 16 میلیمتری تا لوله های سایزهای بالا در اقطار 500 میلیمتر به بالا از مواد پلی اتیلن تولید میشود ودر آبیاری کاربرد دارد. حتی نوارتیپ های آبیاری قطره ای نیز از موارد پلی اتیلن ساخته میشود.

همچنین در صنعت آب و فاضلاب نیز لوله های تولید شده از جنس پلی اتیلن از پرکاربردترین لوله ها در انتقال آب آشامیدنی به شهر ها میباشند. اما نوع دیگری از لوله های پلی اتیلن در بازار موجود است تحت عنوان لوله پلی اتیلن درجه 2 یا غیر استاندارد. که از مواد پلی اتیلن گرانول شده بازیافتی تولید میشوند که کاربرد خاص خود را دارند مثل استفاده جهت پوشش کابل های برق و مخابراتی.

جهت انتقال گاز طبیعی نیز از این لوله ها که اغلب خطوط زرد رنگی روی بدنه آنها کشیده شده استفاده میشود.

فرم محاسبه قیمت هر متر لوله پلی اتیلن
قیمت هر کیلو: تومان
نوع مواد:
قطر لوله:
فشار:اتمسفر