1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

لوله پلی اتیلن سایز 160mm فشار 16 بار PE80

جدول مشخصات لوله های پلی اتیلنی PE100 لوله پلی اتیلن سایز 160mm فشار از سایز 160mm فشار 16 بار PE80 سایز 16 الی 630 بر اساس اتیلن سایز 160mm فشار 16 بار استاندارد DIN8074 طبق جدول پلی اتیلن سایز 160mm فشار 16 ذیل می باشد

اتصال لوله های PVC توسط چسب متداول تر است قبل از اتصال باید در سطح لوله آلودگی زدائی انجام شود و لوله کاملا خشک باشد و بعد از اتصال ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کرد تا سفت شود. با این حال پلی اتیلن سایز 160mm فشار 16 می توان گفت یکی از بهترین لوله های که در این مورد می توان مورد استفاده قرار داد لوله های پلی اتیلن است که به دلیل ویژگی های خاصش برای این کار مفید می باشد. اتصال لوله های PVC توسط چسب متداول تر است قبل از اتصال باید در سطح لوله آلودگی لوله پلی اتیلن سایز 160mm فشار زدائی انجام شود و لوله کاملا خشک باشد و بعد از اتیلن سایز 160mm فشار 16 بار اتصال ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کرد تا سفت شود. با این حال می توان گفت یکی از بهترین لوله های که در این مورد می توان مورد استفاده قرار داد لوله های پلی اتیلن است که به دلیل ویژگی های خاصش برای این کار مفید می باشد. . دستگاه جوش پلی اتیلن سایز 160mm فشار 16 بار PE80 1000 هیدرولیک دستگاه جوش 1000 بارینکو به صورت تمام هیدرولیک طراحی و تولید شده است برق مصرفی آن سه فاز بوده و به دلیل سهولت جابجایی رنده هیتر و پاورپک بر روی دستگاه تعبیه شده است همچنین مجهز به دکل جرثقیل برقی می باشد این دستگاه قابلیت جوش لوله از سایز 500 تا 1000 میلیمتر را داراست. 8211 هدف هدف از تدوین این استاندارد تعیین ویژگی های لوله های پلی وینیل کلرید PVC سخت برای سیستم های لوله کشی در زمینه آبرسانی می باشد در این استاندارد شرایط آزمون مورد اشاره در رو شهای آزمون نیز مشخص می شوند.

لوله پلی اتیلن سایز 160mm فشار 16 بار PE80 - برای خرید لوله پلی اتیلن با شماره های 09033669994 - 09033669997 تماس بگیرید

لوله های پوش فیتی در ساخت و ساز استفاده می شود و کاربرد پلی اتیلن سایز 160mm فشار 16 آنها در ساختمان مربوط به قسمت آب و فاضلآب می باشد و از مزایای این لوله های صنعتی می توان کاهش صوت حاصله از آب را نام برد البته لازم بذکر است که باید از نوع کم صدای این محصول استفاده کرد. در لیست قیمت های لوله پلی اتیلن قیمت لوله فشار قوی لوله آبیاری قطره ای و قیمت دیگر انواع لوله های پلی اتیلنی با اتیلن سایز 160mm فشار 16 بار یکدیگر متفاوت است و دلیل اصلی این تفاوت قیمت روزانه مواد اولیه پلی اتیلن می باشد و همچنین هزینه های سربار تولید کنندگان نیز بر روی آن تاثیر گذار می باشد.  درحال حاضر پرورش ماهی در4روش و سیستم در سراسر جهان در حال گسترش می باشد الف پرورش در استخرهای خاکی ب پرورش در تانک ج سیستم نرسری Raceway در پرورش ماهی در قفس. در روش های آبیاری مدرن استفاه از لوله های پلی اتیلن امری غیر قابل اجتناب می باشد لوله های پلی اتیلن را می توان برا ی انتقال آب و آبیاری مورد استفاده قرار داد لوله پلی اتیلن در فشار های کاری 4 6 10 12 16 20 می باشد. آیا تمام لوله های پلی اتیلن را به صورت رولی می توان بسته بندی کرد حمل و نقل و نگهداری لوله پلی اتیلن رولی آسانتر از انواع دیگر می باشد لوله پلی اتیلن در متراژ های بالا و در انواع مختلف تولید می شود این لوله ها را سایز 160mm فشار 16 بار PE80 به صورت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در همه زمینه های انتقال مایعات و گازها میباشد.

اولین نیاز کشاورز در آبیاری قطره ای لوله پلی اتیلن میباشد که باید از بازار تهیه کند. از لوله های 16 میلیمتری تا لوله های سایزهای بالا در اقطار 500 میلیمتر به بالا از مواد پلی اتیلن تولید میشود ودر آبیاری کاربرد دارد. حتی نوارتیپ های آبیاری قطره ای نیز از موارد پلی اتیلن ساخته میشود.

همچنین در صنعت آب و فاضلاب نیز لوله های تولید شده از جنس پلی اتیلن از پرکاربردترین لوله ها در انتقال آب آشامیدنی به شهر ها میباشند. اما نوع دیگری از لوله های پلی اتیلن در بازار موجود است تحت عنوان لوله پلی اتیلن درجه 2 یا غیر استاندارد. که از مواد پلی اتیلن گرانول شده بازیافتی تولید میشوند که کاربرد خاص خود را دارند مثل استفاده جهت پوشش کابل های برق و مخابراتی.

جهت انتقال گاز طبیعی نیز از این لوله ها که اغلب خطوط زرد رنگی روی بدنه آنها کشیده شده استفاده میشود.

فرم محاسبه قیمت هر متر لوله پلی اتیلن
قیمت هر کیلو: تومان
نوع مواد:
قطر لوله:
فشار:اتمسفر