انتقال فاضلاب بوسیله لوله پلی اتیلن

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

خطوط لوله انتقال فاضلاب را اغلب توسط لوله های دو جداره پلی اتیلن (کاروگیت) کار میکنند. از مزایایی خطوط لوله فاضلابی پلی اتیلن میتوان وصل کردن راحت لوله های پلی اتیلن در محل اتصالات به همدیگر را نام برد. لوله های پلی اتیلن فاضلابی کوپلر سر خود میباشند و در محل اتصالات نیاز به جوش دادن نیست که همین امر باعث صاف بودن سطح داخلی لوله در محل اتصالات میشود. همچنین لوله های پلی اتیلن در برابر مواد ساینده و خورنده یا مواد شیمیایی مثل مواد آرایشی بهداشتی و گازهای مخرب فاضلابی مقاومت بسیار بالایی دارند.

بر خلاف لوله های PVC و آهنی، لوله های پلی اتیلن به دلیل انعطاف بالای خود در خطوط انتقال پلی اتیلن میتواند در برابر زلزله و رانش زمین تا حد بسیار بالا مقاومت میکنند حتی اتصالات خطوط لوله پلی اتیلن نیز در برابر شکستی مقاومت خوبی دارند در نتیجه هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری این لوله ها پایین تر از سایر خطوط لوله میباشد. به دلیل سبک بودن لوله های پلی اتیلن نسب به لوله های بتنی از لحاظ حمل و نقل و جابجایی هم این لوله ها نسبت به سایر لوله ها گزینه بهتری هستند.

لوله پلی اتیلن فاضلابی
لوله پلی اتیلن فاضلابی

برخی از خطوط انتقال فاضلاب سالانه میلیارد ها ریال جهت تعمیر و نگهداری (مثلا هزینه خوردگی لوله ها) صرف میکنند که در با استفاده از لوله های فاضلابی پلی اتیلن شما لااقل از هزینه های مربوط به خوردگی لوله ها توسط مواد شیمیایی در امان هستید. نوع مواد HDPE استفاده شده در لوله پلی اتیلن آنها در در جمع آوری فاضلاب شهری و پساب های صنعتی به ایده آل ترین انتخاب ممکن تبدیل کرده است. بهترین جایگزین برای خطوط فاضلاب قدیمی و آسیب دیده لوله های پلی اتیلن دوجداره کاروگیت خرطومی میباشند.

 

دیدگاه‌ها   

0 #1 Guest 1396-07-18 08:54
سلام لطفا از سایت من بازدید کنید
http://iranpipe.market
ممنون
گزارش به مدیر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط با لوله پلی اتیلن

تلفن های تماس

تلفن های تماس جهت مشاوره و خرید:

09130188465

09334655280

© 2020 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Please publish modules in offcanvas position.