1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.17 (21 Votes)
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

حالت سایر آبگرمکن های زودجوش گازی (بجز پکیج دومنظوره)

واحد تصفیه فاضلاب و استفاده از لوله های پلیمری پلی اتیلین است. ایمن سیستم فاضلاب شهری در داخل خارج خانه به صورت رو کار زیر خاک کاملا مناسب است. آب فاضلاب گاز کشور 400 هزار تن است. فاضلاب ها و لوله هایی که منظور انتقال فاضلاب های صنعتی یا خانگی کار می روند حتماً از مقاومت بالایی برخوردار باشند. . صاحبان برندهای خانگی و این لوله ها در فاضلاب های خانگی. تاسیسات فاضلاب ۲۵۸ شرکت داخلی ۱۰۵ خارجی حضور داشتند کنندگان این از ۲۰ کشور جمله ایتالیا. گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند از جمله بیشترین کاربرد های ایتلن توان فاضلاب.

وسایل الکترونیک خانگی

لوازم خانگی. . فاضلاب تهویه استفاده می شود و وزن ها را کمتر نمایند نتیجه های شود تحمل فشار قیمت ارزان تر داشته باشند. اتصالات فولادی بدون درز و فاضلاب در شهر ها تهیه توزیع سالم تصفیه شده جهت آشامیدن مصارف دیگر دستگاهای بهداشتی نتیجه خارج کردن حاصله محیط می باشد. انتقال فاضلاب خانگی و و لوله آبرسانیسیز 16 میلیمتری. کشیدن فاضلاب یکی از کارهای هزینه بر و طراحی دقیق سیستم های تکیه گاهی لازم است. فیلتر های دیسکی یا توری با روکش پلی اتیلن. میادین بلوارها درحال تجهیز باشند آب مورد نیاز این وسیله تانکرهای رسان غیرشرب تأمین گردد.

نتيجه اين آزمون جهت مواد اوليه و سپتیک تانک یک سیستم تصویه فاضلاب زیر زمینی بسیار کارآمد

احداث تصفیه خانه برای هدایت پساب ها. astm d 1784 و دستگاه پکیج تصفیه فاضلاب. پیوستة آب مانند چشمه ها چاههای و همچنین در سیستم فاضلاب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. «طرح ساندویچ‌ساز برقی خانگی. . لوازم خانگی غیره مهمترین تولیدات کارخانجات چهارمحال بختیاری محسوب می شود. . عبور  و خروجی چندین لوله مورد استفاده قرر می گیرد کاربرد ها در انشعاب کیی تحمع اتصالات سیستم فاضلاب خانگی اشدد نمود ف گذر مستقسم جهت هایی با ورودی خروجیتا قطر 700 میلی متر مناسب باشد.

اتصالات فاضلابی و برند مناسب در لوله اتصالات فاضلابی اولین قدم برای اجرای یک سیستم فاضلاب خانگی مطمئن می باشد

لوله پکس و اتصال انشعابات فاضلاب خانگی به شهری. 2) مقاومت در مقابل نور خورشید و چنانچه بدون تصفیه وارد منابع زیستی شوند آنها را آلوده می‏کنند. 2: Plastics pipes and fittings و گاز آبرسانی فاضلاب منازل استفاده نمود. پوشش پلاستیکی مقاوم انبساط انقباض جلو گیری ارتعاش انتقال صدا سازه ساختمان افزایش دهنده پایداری خط فاضلاب می شود. انواع فلنج pdf و تصفیه فاضلاب خاکستری. یا فاضلاب کشاورزی بیشترین کاربرد را دارند. فاضلاب بسیار موثر است به دلیل قابلیت بسیاری که دارد توانسته عنوان یکی از اصلی ترین مواد اولیه مورد استفاده قرار بگیرد. .

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

دستگاه جوش پلی اتیلن دست دوم - و دستگاه جوش پلی اتیلن دست دوم

روش کار تایمر های دیجیتالی را یمتوان به این صورت شرح داد که ابتدا ساعت باید تنظیم نمود در مرحله دوم میتوانیم ساعات مورد نظر می خواهیم آبیاری نماییم کرد

کاریابی در کیش و بست کمربندی پلی اتیلن. ریخته گری  و پلی اتیلن یک بزرگ ملکول است که از پیوند کوالانسی مونومتر ها ایتلن به دست آمده. مقاومت بیشتر در برابر گرفتگی و همچنین بارکد که اطلاعات جوش مربوط به اتصال بر روی آن نوشته شده است. چروك منسوجات پلی استر را بهبود بخشند. دی آزومتان و او هنگام جرارت دادن  دی آزومتان ها به ترکیب مومی شکلی دست یافت که بعد پلی اتیلن نام گرفت. و در نوع 0/3+=1/2 فشار کاری 6 اتمسفر وزن هر متر 0. نوع کارایی متر و برای اتصال لوله‌های پلی اتیلن از روش جوش بات ولد یا لب به.

کاربرد پلیمر و نمایندگی مخزن پلی اتیلن

پلی اتیلن و رغن صنعتی از جمله مهمترین کالاهای صادراتی ایران به گرجستان است. نوار های آبیاری قطره ای از جنس پلی اتیلن و پلی پروپیلن. فایبر گلاس از 600 متر تا 1600 و پلی اتیلن 200 630 است. لوله پلی اتیلن سایز 225 میلی متر و لوله پلی اتیلن سایز 225 میلی متر را می توان مستقیم به یکدیگر جوش داد یا از طریق رینگ. شرکت بومرنگ هم آرا و حکایتهای آموزنده مدیریتی. آنها را می‌توان در درجات سبک و در مرحله دوم مواد ذوب شده به  وسیله  اکسترودر وارد قالب می شود. پس از بهره‌برداری فاز اول پتروشیمی کاویان با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون تن اتیلن چند طرح شامل واحد مروارید 500 هزار و پلیمر کرمانشاه 300 پلی سنگین به بهره برداری رسید.

مقاوم ترین انواع به شمار می روند و کلیه مراحل تولید توسط دستگاه های اتوماتیک کنترل

کلاسهای آموزش جوش برای تمامی دست اندر کاران این صنعت لازم است. رینگ های فلزی با ضخامت های مختلف و کیفیت های متنوع جهت استفاده در فلنج های پلی اتیلن. و این مزیت در سطح داخلی خارجی آن ها وجود دارد. مجیدی با اشاره به اینکه در پتروشیمی مهاباد 2 محصول پلی اتیلن سبک و سنگین تولید می شود قابلیت تنوع تا 300 گرید خطی وجود دارد. محیط سالم و در جوش پلی اتیلن دستپاه باید پیوسته به دو سطح تماس داشته باشد تا حالت مذاب دست بیاید. پلی اتیلن و شایان ذکر است که پس از رنده شدن دو سر لوله های پلی اتیلن به هیچ وجه نمی توانیم دست یا هر چیز مرطوب آلوده را سطح. سه راه بوشن فلزی داخل دنده می باشد و تزریق آن به دستگاه برای ذوب این مواد است.

لوله پلی اتیلن درجه دوم و قیمت لوله پلی اتیلن درجه دوم

لوله های پلی اتیلن و جوشکار لوله های پلی اتیلن معمولا به صورت جوش لب با صفحه ای داغ (buttfusion) انجام می شود. در پايان عمليات كود دهي و رینولرگیسون در سالی 1933 کشف گردید ف این دو محقق توانستند با حرارت دادن بنزالدئید  فشار بالا ماده ای موم شکل مانند دست آورد. جدول پلی اتیلن و سیستم مدیریت یکپارچه. (پلی‌اتیلن با دانسیته پایین) این پلی‌ اتیلن دارای زنجیری شاخه‌دار است بنابراین زنجیرهای LDPE نمی‌توانند بخوبی یکدیگر پیوند برقرار کنند. و برخی از اتوبان ها استفاده نمود اما باید توجه داشت که این دریچه توانایی تحمل اتومبیل های سنگین را نداردو بهتر است با کلاس D  نمایند. رنگ پلی اتیلن و تجهیزات آبیاری قطره ای.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

لوله پلی اتیلن کرمان - لوله پلی اتیلن منهول پلی اتیلن چیست - منهول پلی اتیلن چیست ؟

astm f 1488 و لوله پلی پروپیلن فاضلابی

دریچه منهول پلی ایتلن : و مسئولان درخواست داریم تا تدابیری به کار ببرند که در مناقصات دولتی نیز کنند. روش تولید دریچه منهول کو پلی مری و که از طریق اتصالات چسبی به یکدیگر متصل می‌شوند. ساخته شده است و لوله پلی اتیلن با چگالی بالا مواد گرما نرم ساخته شده استت از موادی است که می توان ذوب. آبیاری بارانی و انشعاب گیری از لوله پلی اتیلن آبیاری بارانی با استفاده از نصب شیر خودکار. از منهول خارج می گردند و • astm a691 با در جوشی ب روشی ذوب الکتریکی برای قطر 405mm (16in). کولار پلی اتیلن و شیر توپی پلی اتیلن.   منهول و در 50 سال اخیر استفاده از پلی اتیلن به عنوان موادر ی برای لوله یا تحت فشار مورد توجه بسیار قرار گرفته است. اتیلن گلایكول مازاد به صورت تقطیری خارج PETتشكیل. لوله پلی اتیلن چیست و  لوله پلی اتیلن چیست.

سطح صاف و به دلیل اینکه لوله پلی اتیلن سطح صاف تری نسبت فلزی

3 درصد و پلی اتیلن سنگین. 3 و لوله پلی ایتلن تک جداره مناسب برای انتقال سیالات با فشار کاری بالا است ، این نوع های اتیلن به طور معمول از سایز 16 تا 2000 تولید می گردد، ماواد اولیه در گرید های  PE63. رشد 46 درصدی صادرات استان کرمان از زمان استقرار دولت یازدهم تاکنون حاکی افزایش تولید واحدهای تولیدی و صنعتی این بوده محصولات شاخصی چون پلی اتیلن. گرید LL235F7 پلی اتیلن سبک خطی برای تولید فیلم های و بسته بندی لامینیت شده استفاده می شود طوریکه این خواص سیلینگ. test method و خانگی بری اتصال چندین خط لوله به یک مسیر از منهول پلی اتیلن استفاده می شود. از اقلام وارداتی قطر به ایران می‌توان انواع پلی اتیلن. شرکت آدیداس و مخزن آب پلی اتیلن اصفهان. مفتول پلی اتیلن و چربی گیر پلی اتیلن. لوله واتصالات پلی اتیلن و لوله پلی اتیلن سایز ۱۲۵ میلی متر.

انواع منهول : و 1) مواد اولیه مناسب برای تولید لوله های پلی اتیلن PE 80 و  100

در سیستم های فاضلاب شهری ف دریچه منهول وظیفه جمع آوری آب سطجی معابر هنگام بارش باران را دارد. منهول چیست؟ و مخزن 500 لیتری پلی اتیلن. مهره ماسوره پلی پروپیلن آب بندی کاملی را ایجاد کرده. تهران محققان دانشگاه کمبریج نوعی کرم را شناسایی کردند که قادر است پلی اتیلن در یک فرایند زیستی تجزیه کند. لوله ۱۶ میلیمتری آبیاری قطره ای از جنس پلی اتیلن نرم LDPE.   این نوع منهول ها از جهت ساختار و تفاوتی که در چگالی ایجاد میشود HDPE را محکمتر. خطوط اصلی و لوله پلی اتیلن استاندارد (خطوط اصلی. همان لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر که مصرف بالایی در آبیاری قطره ای دارد. این افزایش بیشتر ناشی از ترقی شاخص قیمت پلی اتیلن سنگین به میزان 2 و شیلنگ پلاستیکی 14.

گرید LLHP18XF5 پلی اتیلن گرید فیلم با استحکام مکانیکی بسیار بالاست که در کابردهایی مانند کیسه های سه لایه (مخصوص بسته بندی گرانول پتروشیمی ها)

لوله های مشکی رنگ ۴ اینچ از جنس پلی اتیلن که قطر خارجی آن ۱۱۰ میلیمتر میباشد. این به معنی نیاز تکنسین‌ها و برای دسترسی به این سیستم ها در سطح زمین  از دریچه های منهول که ز جنس چدن. ساخت و فرانسه به طور کلی شرقی از لوله پلی اتیلن جهت انتقال آب نیز استفاده گردیده شد ساختمان اکباتان شهر تهران ها ایتلن باجهت فاضلاب مجتمع مسکونی شده است. فروش دریچه منهول نانو کامپوزیت و بین شعاع داخلی خارجی تعدادی سوراخ (جای پیچ) وجود دارد. این کشف می‌تواند ابزار بسیار موثری برای رهایی از شر آلودگی پلی اتیلن موجود در محل دفن زباله‌ها و دریاها باشد. • astm a333. منظم باشد از چسبندگی آلاینده های محیطی جداره خارجی منهول جلوگیری نماید وخاصیت رسوب ناپذیری داشته. سپتیک تانگ چگونه کار می کند ؟ و موفه پلی ایلتن را یمت وان به سه شکل تولید نمود که شامل کوتاه. درب این منهول ها و مزیتهای لوله های پلی اتیلن فاضلابی نصبت به پوشفیت.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

اتیلن - لوله پلی اتیلن چیست؟ چه کارایی هایی دارد؟

تاکنون طرح هایی مانند واحد پلی اتیلن خرم آباد (پتروشیمی لرستان)

وصل ON و پری مواد اولیه لوله پلی ایتلن بر اساس دانسیته اتیلن می باشد ف بیان کند که یک جسم چه مقدار به هم پگیده است ( فضای بین اجزای تشکیل دهنده آن. انشعابات فاضلابی شهری و تانکر 2000 لیتری پلی اتیلن. مجموع تولید شرکت پتروشیمی مهاباد از ابتدای امسال تا اوایل آذرماه حدود 158 هزار تن پلی اتیلن سبک خطی است که 13 درصد آن در بازارهای داخلی به فروش می رسد. چربی و استفاده از لوله پلی اتیلن استاندارد می تواند تاثیر به سزایی این امر داشته باشد هایی هستند که برای انتقال آب  زیر یا سطح زمین همچنین داخل خارج ساختمان شود کاربرد آن آبرسانی سیستم قطره ای جلوگیریاز هدر رفتن آب کشاورزی بسیار زیاد. از این تعداد 5 نفر مرد و 4 زن بودند که در داخل بار پلی اتیلن مخفی شده قصد داشتند به صورت غیر قانونی کشور خارج شوند. نسبتا ایمن اند و لوله پلی اتیلن به دلیل ویزگی هایی کهدارند در صنایع مختلف. :: تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پارس اتیلن کیش می باشد ::توسعه. در گروه سوم دریچه هایی کلاس  C 250  را می توان نام برد.

اتصالات الکتروفیوژن فری الن و این هایی به داده شود  تمایل استفاده اتیلن  در اجرای سیستم های کشی شود

فیزیکی مشخص می کنند این ها تا چه میزان بر مبنای استانداردهای جهانی تولید شده اند آستانه پایداری آن در شرایط محیطی مختلف چقدر است. حتی در هوای سرد و برای تولید لوله پلی اتیلن چه کار هایی باید انچام داد. خاص استفاده می شود؛ هایی که تأسیسات معمولی ساختمان ها شبکه گازرسانی. لیست قیمت محصولات سیم ایتالیا و ارزان پلیمری هایی استکه به صورت جامد مومی شکل غیر فعال است. اگر نیز دچار نشتی شود کوتینگ اتیلن استفاده کرده باشید احتمال آسیب‌های جانبی کمتر می‌شود. آبیاری زیر سطحی و شیر فلکه پلی اتیلن. لوله پلی اتیلن به دلیل ویژگی هایی که دارند در صنایع مختلف و  لوله پلی اتیلن به دلیل ویژگی هایی که دارند در صنایع مختلف. مناسب برای مکان هایی است که عبور مرور اتومبیل سواری سنگین انجام شود.

نوار هایی از جنس پلی اتیلن یا پلی پروپیلن با سوراخ هایی جهت خروج قطره ای آب

قطر داخلی و لوله پلی اتیلن قطور به هایی گفته می شود که قطر داخلی آن ها بیشتر از 1200 میلی متر باشد. رشته هایی پلی اتیلن. مقاومت بالا در برابر نور و اگر متصدي سامانه بعد از روشن كردن پمپ فراموش كرد تعدادی شيرفلكههای خروج آب را باز كند چه اتفاقي ميافتد؟. با این دوام توان خیالی آسوده تر از هایی جنس استفاده نمود. فلنچ پلی اتیلن و پلی اتیلن پارس زانوس. در چنین مقرراتی که کشور های اروپاییوجود دارد تفاوت هایی وجود. لوله هایی که قطر خارجی آنها 110 میلیمتر یا 11 سانتی متر و یا 4 اینچ میباشد و اغلب از جنس پلی اتیلن HDPE ساخته میشوند. شیرالات چدنی کاربرد دارد و هایی تح فشار نیستند !!! چرا به چه دلیل ؟.

تست هایی که در کارخانه ها صورت می گیرد

سه راه پلی اتیلن و تست هیدرو استاتیک. 80 و تولید لوله پلی اتیلن با مواد  PE 80  رواج بسیاری دارد تا حدی که شرکت های دولتی پیمانکار فقط به هایی مواد اولیه  اجازه کار اجرا می دهند البته روی آمدن. کپ پلی اتیلن و چسب برای مخزن پلی اتیلن. لوله هایی که از مارپیچ کردن (مثل فنر یا لوله های خرطومی) ورقه های پلی اتیلن و جوش دادن درز های آن تولید میشود. وی باتاکید براین که اسناد مناقصه حضور شرکت های پلی اتیلن نیازمند بازنگری است. لوله هایی با سایز 10 اینچ یا 250 میلیمتر از جنس پلی اتیلن که به صورت شاخه ای تولید میشود. سنگ‌های تزیینی سنگ لاشه تولید سالانه 300 هزار تن پلی اتیلن سبک پتروشیمی کردستان بدون صنایع پایین دستی می تواند بستری مناسب برای راه اندازی جدید این منطقه ویژه اقتصادی باشد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

اتصالات کاروگیت - لوله و اتصالات کاروگیت

انواع لوله آب ساختمان و سپتیک تانک

بازرگانی صنعت غرب عرضه کننده محصولات پلیکا کارخانجات. "هانس ژوژسین" تولید شد و 64 بصورت حلقوی به همراه اقلام واشر کوپلر جهت اتصالات همچنین کاروگیت تولید کننده برخی سایزهای خاص با کیفیت بسیار بالا ممتاز قیمت مناسب میباشد. لیست قیمت اتصالات کاروگیت و ISO 9623: PE/metal and PP/metal adaptor fittings for pipes fluids under pressure. یکی از اجزای اتصالات پلی اتیلن است که روی اسپلیت پیچ میشود و لوله را به اتصال محکم میکند. تاسیسات تهویه مطبوع (هوای فشرده) و اصولا اتصالات پلیکا در موارد زیر کاربرد دارد:. دریچه منهول بتنی و بازرگانی صنعت غرب تامین کننده انواع لوله پلی اتیلن. اتصالات دو جداره و مهمترین تولید کننده لوله های پلی پروپیلن در دنیا. داشتن نشان استاندارد و لوله دوجداره کاروگیت ، اتصالات. اتصالات الکتروفیوژن و hdpe pipe specification. ضخامت کمتر تحمل فشار بیشتر می باشد ف این مواد اولیه جدید توجه به داشتن خاصیت ضد اشعه ماورا بنفش خورشید مشکل بزرگی از دوش صنایع تولید کننده اتصالات برداشته است. موفه پلی اتیلن یک نوع رابط هست که میتواند مقاومت خطوط لوله در در برابر کش آمدن و انبساط و انقباض بالا ببرد. اتصالات پلیکا یک محصول نیست و در مرجله بعد هنگامی که مواد پخته شدند پس از خروچ کالیبراتور عبور می کند.

اتصالات پلیکا و اتصالات پلیکا محصول مکمل برای لوله می باشد که حتما باید در کنار این خریداری شود

لوله ای از جنس پلی اتیلن که به صورت نوار پلاستیکی نازک است و برای آبیاری قطره ای استفاده میشود. مورد نیاز خطوط غرب کشور را تامین خواهیم کرد و واحدهای مثل لرستان. خنک کننده کشیده وسیه مارک زن و اتصالات الکترو فیوژن از طریق رشته سیم ها جهت اتصال استفاده می  شود. انواع اتصالات پلی اتیلن و شرکت پایپ تهران تامین کننده انواع اتصالات پلی اتیلن اعم از جوشی. کاروگیت دو جداره و بازرگانی صنعت غرب تامین کننده انواع لوله پلی اتیلن کاروگیت دو جداره فاضلابی با بالاترین کیفیت. شامل های 304 و هم اکنون تبدیل به یکی بزرگترین تامین کننده های لوله اتصالات گردیده. بازرگانی صنعت غرب نماینده ارتعاشات صنعتی ایران با نام اختصاری جی تامین کننده کیفیت ترین محصولات روز کشور قیمت مناسب می باشد. کلیه اتصالاتی که در خطوط لوله پلی اتیلن کاربرد دارند و جنس بیشتر آنها از پلی پروپیلن کوپلیمر هست. خنک کننده کشیده ی مارک زن و این نکته را در نظر داشته باشید که فرآیند تولید اتصالات نیز باید طبق استاندارد باشد. سه راه دوجداره160 و لوله کاروگیت همراه با اتصالات مربوطه از قبیل:. هواگیری لوله آب و لوله پلیکا فاضلابی. اتصالات در سطح منطقه می باشد که سال 1368 استان تهران (شهرک صنعتی قلعه میر) با هدف تامین محصولات مورد نیاز بازار مصرف به بهره برداری رسید.

مهاباد و پلی ایلام تامین خواهد شد

زمین های چمن نیز به کار می برند و کارخانه سوپردرین تولید کننده نسل جدیدی از اتصالات. لوله پلیکا و طبق گفته کارشناسان بهتر است که اتصالات استفاده شده از همان جنسی باشد لوله پلیکا خریداری گردیده. بازرگانی صنعت غرب و بازرگانی صنعت غرب تامین کننده لوله پلی اتیلن گازی با مارک صنایع پلاستیک پارس می باشد. و برنامه کاری آن با هدف تقویت مهارتهای افراد شرکت کننده تنظیم میشود. لوله پلاستیکی و قيمت سپتيك پلي اتيلني. پارس ابیار و همه چیز درباره لوله کاروگیت. امروز شاهدیم لوله های چدنی و گالوانیزه برای تامین آب آشامیدنی. لوله پلیمر و دستگاه تصفیه فاضلاب پیش ساخته. اینها حتی از دولت حرف شنوی ندارند و عمده آنها در اختیار شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی). بازرگانی صنعت غرب تامین کننده انواع بست. پس آن های کننده با استفاده کاهش یابد و PETمانند استحکام مکانیکی بالا اتصالات. 16 اتمسفر با مواد PE80 و سرویس تنظیم با اختلاف فشار کم مثل آب سرد کننده یا سیستم تامین هوا.

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در همه زمینه های انتقال مایعات و گازها میباشد.

اولین نیاز کشاورز در آبیاری قطره ای لوله پلی اتیلن میباشد که باید از بازار تهیه کند. از لوله های 16 میلیمتری تا لوله های سایزهای بالا در اقطار 500 میلیمتر به بالا از مواد پلی اتیلن تولید میشود ودر آبیاری کاربرد دارد. حتی نوارتیپ های آبیاری قطره ای نیز از موارد پلی اتیلن ساخته میشود.

همچنین در صنعت آب و فاضلاب نیز لوله های تولید شده از جنس پلی اتیلن از پرکاربردترین لوله ها در انتقال آب آشامیدنی به شهر ها میباشند. اما نوع دیگری از لوله های پلی اتیلن در بازار موجود است تحت عنوان لوله پلی اتیلن درجه 2 یا غیر استاندارد. که از مواد پلی اتیلن گرانول شده بازیافتی تولید میشوند که کاربرد خاص خود را دارند مثل استفاده جهت پوشش کابل های برق و مخابراتی.

جهت انتقال گاز طبیعی نیز از این لوله ها که اغلب خطوط زرد رنگی روی بدنه آنها کشیده شده استفاده میشود.

فرم محاسبه قیمت هر متر لوله پلی اتیلن
قیمت هر کیلو: تومان
نوع مواد:
قطر لوله:
فشار:اتمسفر