فروشگاه

تولید لوله پلی اتیلن

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

این شرکت با تکیه بر تجربه و تخصص کادری مجرب و خبره و بکارگیری ماشین آلات پیشرفته با طراحی دقیق که کمترین میزان خطا را در تولید فراهم میسازند در کنار استفاده از مواد اولیه مرغوب و کنترل کیفیت در مراحل مختلف تولید شامل آماده سازی مواد اولیه تا بسته بندی محصول نهایی تکنولوژی روز اروپا را در تولید لوله پلی اتیلن بکار گرفته است. لوله های پلی اتیلن شرکت پارس زانوس تولید شده این شرکت از سایز 20 الی 250 میلیمتر مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلن با رده های فشاری 4 الی 6 بار و مواد اولیه PE80 PE100 و برای مدت 10 سال کار اولیه تولید لوله پلی اتیلن و در شرایط استاندارد جهت مصارف آبرسانی مطابق استاندارد های ISIRI 14427 بکار می روند. تجهیرات خط تولید و ماشین آلات تولید لوله لوله پلی اتیلن و تفاوت تولید لوله پلی اتیلن و تفاوت آن‌ها های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش. آزمایشگاه کنترل کیفی شرکت پلی اتیلن پارس زانوس یک واحد کاملا مستقل می باشد که به دستگاه های مدرن اندازه گیری مجهز شده rlm و کلیه تولیدات و مواد اولیه را مطابق معتبرترین استانداردهای روز دنیا کیفیت سنجی می کند.

تلفن سفارش تولید لوله پلی اتیلن:

-09137511451

لوله پلی اتیلن تک جداره دارای مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلن استانداردهای متفاوت برای کاربرد‌های مختلف می باشد که معتبر ترین آنها استاندارد DIN 8074 آلمان جهت لوله های تک جداره و DIN 16963 جهت اتصالات و استاندارد ASTM و استاندارد Isiri 1331 ایران. فرآیند تولید لوله های پلی اتیلن تک جداره به روش اکستروژن می باشد لوله پلی اتیلن و تفاوت آن‌ها که مواد اولیه به صورت گرانول به داخل دستگاه اکسترودر وارد شده و در اثر حرارت ذوب می شود. تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پارس زانوس می باشدمحفوظ است اولیه تولید لوله پلی اتیلن تولید لوله پلی اتیلن و تفاوت و برترین تولید کننده لوله پلی اتیلن. تجهیزات خط تولید و ماشین آلات تولید لوله های پلی اتیلن.

مشخصات مواد های پلی اتیلن پلی اتیلن و تفاوت آن‌ها برای تولید لوله های پلی اتیلن امروزه لوله های پلی اتیلن تنوع زیادی پیدا کرده اند این لوله ها بسته به تک جداره یا دو جداره بودن نوع مواد اولیه و نوع طراحی استفاده شده نام های مختلفی به خود گرفته اند PE100 PE80 PE63 سه نام تجاری بسیار معروف 8230. مواد فرایند شده بیرونی مواد ضایعاتی حاصل از لوله ها اتصالات و شیر الات مورد استفاده نشده و نیز پلیسه های حاصل از تولید لوله ها و اتصالات و شیر آلات که قبلا توسط تولید کننده ای دیگر فرآیند شده است ویا مواد ضایعاتی حاصل از محصولات استفاده نشده ای از جنس پلی اتیلن به غیر از لوله ها اتصالات و شیر الات با صرف نظر از مکانی که تولید شده اند.  توانمندی تولید لوله های دوجداره اسپیرال انتقال آب و فاضلاب در سایزهای ۲۰۰ میلیمتر الی ۳۰۰۰ میلیمتر با مقاومت خارجی گوناگون و  تحت استانداردهای ملی و بین المللی. مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلن در لوله پلی اتیلن اولیه تولید لوله پلی اتیلن و و تفاوت آن‌ها دستورالعمل PAS1075 آزمون اولیه جهت تایید مواد تولید لوله پلی اتیلن و تفاوت اولیه و آزمونهای هنگام تولید از هم کاملا 8221 تفکیک شده و به تفضیل شرح داده شده است علاوه بر آن آزمونهای کنترل مواد اولیه و لوله در کارخانه سازنده لوله شرح داده شده است نسلهای جدید PEنیاز به آزمونهای جدید دارند نظر به اینکه ماده اولیه PE100 RC hellip.

مطالب مرتبط با لوله پلی اتیلن

تلفن های تماس

تلفن های تماس جهت مشاوره و خرید:

09130188465

09334655280

zzzzzzzzzzzzzz